Wiedźmińskie gadżety podbijają światowy rynek

Ogromny sukces medialny Wiedźmina odbija się szerokim echem w wielu krajach na całym świecie. Niezwykle wciągająca i dziś już kultowa pozycja autorstwa Andrzeja Sapkowskiego zyskała rzeszę fanów nie tylko na rodzimym podwórku, ale także i w innych krajach europejskich – Niemczech, Francji czy Hiszpanii.

Międzynarodowy zachwyt nad polską produkcją

O wielkim zachwycie nad polskim dziełem możemy przekonać się na wiele sposobów. Wiedźmińskie gadżety https://pixel-shop.pl/wiedzmin możemy uświadczyć chociażby w Nowym Jorku. Na dosyć ciekawy pomysł wpadł jeden z mieszkańców Stanów Zjednoczonych, który postanowił podziękować Polsce za grę komputerową, umieszczając tabliczkę z napisem pod polską ambasadą w USA. Gest został doceniony przez polskie władze, a sama sytuacja została skomentowana na portalach społecznościowych.

Uniwersum Wiedźmina stało się kultowym produktem – świadczą o tym wiedźmińskie gadżety

Można powiedzieć, że Geralt i spółka weszli już na dobre do świata marketingowego, który raczy odbiorców coraz to nowszymi pomysłami zaoferowania produktu konsumentom. Oprócz serii gier komputerowych i książek Sapkowskiego, odbiorca może zdecydować się także na zakup gadżetów tematycznych, związanych ze światem wiedźmińskim. Ich różnorodność i wielorakość zdaje się nie mieć końca. Nie możemy się dziwić temu, że akcesoria z Wiedźmina są tak popularne – w końcu rubryki takie jak „wiedźmin gadżety” pojawiają się na wielu stronach internetowych, sprzedających akcesoria tematyczne z gier komputerowych.