Jak wybrać narzutę bawełnianą?

narzuta bawelniana

Narzuta bawełniana to nie tylko piękny element wystroju wnętrza, ale również wyposażenie łóżka, do którego można się przytulić lub otulić nim dziecko do snu. Może także służyć całej rodzinie. Sprawdzi się zarówno w dziecięcej sypialni, na rodzinnym pikniku, jak i na spacerze. Można ją wykorzystać w czasie chłodniejszych dni jesienno- zimowych, jak i letnich wieczorów. Kontakt z miękką bawełną z pewnością przypadnie do gustu niemowlętom, starszym dzieciom, jak i ich opiekunom.

Narzuta bawełniana – do czego służy?

narzuta bawelniana

Narzuta bawełniana to standardowy element wyposażenia dziecięcego pokoju. Produkt przypomina klasyczny koc, ale jest bardziej miękki i przyjemny w dotyku. Znajduje zastosowanie przede wszystkim do nakrywania łóżka, ale również wózka. Narzuty dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu można idealnie dopasować je do wymiarów łóżka. Wymiary 90×120 sprawdzają się w przypadku łóżeczek najmłodszych użytkowników, 150×200 wykorzystywane są przykrycia łóżek starszaków, natomiast te o rozmiarze 170×210 doskonale sprawdzą się dla nastolatków.

Narzuta bawełniana – bogactwo wzorów i kolorów

Narzuty bawełniane dostępne są w różnorodnych wzorach i kolorach, dzięki czemu można je także dopasować do wystroju konkretnego wnętrza. Największą popularnością cieszą się jednokolorowe tkaniny, które cechują się stylowością i elegancją, zwłaszcza wybierane dla dziewczynek kapy w pastelowych kolorach. Kolorowe, wzorzyste printy ozdabiają pokoje starszych dzieci i nastolatków. Asortyment podzielony jest na ofertę dla chłopców i dziewczynek, jak i uniwersalne propozycje dla obu płci, które pasują do każdego wnętrza. Miękki materiał, ciekawa kolorystyka to nie tylko gwarancja stylowego dodatku do wyposażenia pokoju dziecięcego, ale przede wszystkim miły w dotyku materiał, który uprzyjemni zasypianie i odpoczynek.